Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Informatyka policealna: Jeszcze przed startem
Informatyka policealna: Jeszcze przed startem
  • Nauka
  • Opublikowano

Informatyka policealna: Jeszcze przed startem

Na fanpage oraz stronie internetowej szkoły policealnej do której się zapisałem (kierunek informatyka) zamieszczono, z dość dużym wyprzedzeniem czasowym, informację, że start pierwszego semestru przypada na weekend 27 - 28 września. Mniej więcej na tydzień przed rozpoczęciem pierwszych zajęć otrzymałem także informację sms. W wiadomości prócz terminów zawarty był także login oraz hasło do internetowego centrum ucznia. Po zalogowaniu możecie sprawdzić np. plan zajęć i miejsce nauki. Póki co, organizacja mnie pozytywnie zaskakuje. Jest lepiej niż przed rozpoczęciem roku akademickiego, kiedy to zazwyczaj w pierwszy dzień zajęć nie było wiadomo absolutnie nic na temat planu zajęć, grup, itp. Kolejny wpis "informatyka policealne: czy to się opłaca?" zamieszczę po pierwszych zajęciach.

 

update: Do grupy w moim mieście zapisało się za mało kandydatów, wobec czego semestr zaczynamy w mieście sąsiadującym. Nie przeszkadza mi to, aczkolwiek niezmotoryzowani mogą mieć z tym problem. Rekrutację, z tego co się dowiedziałem, przedłużono do końca października.