Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Microsoft Teams już dostępne dla wszystkich. No, prawie

Od początku lockoutu związanego z pandemią koronawirusa na popularności zyskują wszelkie aplikacje do umożliwiające telekonferencje. Nie inaczej jest z Microsoft Teams.

Microsoft Teams to aplikacja do wideokonferencji, która do tej pory dostępna była dla użytkowników korporacyjnych. Jednak już jakiś czas temu Microsoft ogłosił, że udostępni ją także użytkownikom domowym za darmo. Ten dzień nadszedł, ale póki co, z oferty mogą skorzystać użytkownicy sprzętów mobilnych opartych o systemy iOS oraz Android.

Zobacz, co nowego w iOS 14

Aplikację Teams możecie pobrać za darmo ze sklepu dedykowanego waszemu systemowi mobilnemu. Logowanie do aplikacji następuje za pomocą konta Microsoft. Jeśli takiego nie macie można gozałożyć bezpłatnie. Teams oferuje integrację z usługą Microsoft 365, pozwala na połączenia wideo oraz rozmowy tekstowe, umożliwia także łatwe przełączanie się pomiędzy kontami osobistymi i firmowymi.

Microsoft Teams dla komputerów stacjonarnych w wersji dla użytkowników domowych ma zostać udostępnione w drugiej połowie tego roku.