Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zegarek realme pokazuje godzinę w formacie 12h?

Michał Miśko
Opublikowano
Zegarek realme pokazuje godzinę w formacie 12h?
realme watch 2 pro

Ostatnio testuję zegarki z rodziny realme i zauważyłem jedną denerwujacą przypadłość, której jednak możecie bardzo szybko zaradzić.

Testuję ostatnio zegarki marki realme. Aktualnie jest to tańszy model Watch 2 Pro (tani, ale z duzymi możliwościami). Jednak zarówno w tym, jak i w poprzednich użytkowanych przeze mnie modelach, zauważyłem pewną denerwującą przypadłość. Po pewnym czasie od skonfigurowania i sparowania ze smartfonem zegarek zaczyna wyświetlać inny, niż preferowany, format godziny.

Zegarek realme watch 2 pro na ręku

Godzina w formacie 12-godzinnym, zamiast preferowanego, formatu 24-godzinnego

Ustawień dotyczących wyświetlania formatu 12-sto czy 24-ro godzinnych nie znajdziecie w ustawieniach zegarka. Nie znajdziecie ich też w aplikacji do sparowania zegarka ze smartfonem realme Link. Problem tkwi w ustawieniach daty i godziny waszego smartfona. Przejdźmy zatem do ustawień data i godzina w smartfonie.

Ustawienia data i godzina w smartfonie

 W ustawieniach Format czasu z ogromnym prawdopodobieństwem wyświetla się ustawienie domyślne, czyli Automatyczny (na podstawie języka systemu). To właśnie to ustawienie powoduje, że realme momentami szaleje i, ni stad, ni zowąd, zaczyna wyświetlać 12-godzinny format czasu. Ustawienie to należy zmienić na opcję 24-godzinny i od tej pory cieszyć się normalnym wyświetlaniem czasu na naszym zegarku.

 technologia i rozrywka