Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

AmigaGames: Sensible World of Soccer

  • Retro
  • Opublikowano
AmigaGames: Sensible World of Soccer
AmigaGames: Sensible World of Soccer

Cykl AmigaGames prezentuje gry, które odbiły się szerokim echem wśród amigowych graczy, gry, które szczególnie utkwiły w mojej pamięci, a czasem gry, które wybrane zostały zupełnie przypadkowo i z którymi nigdy wcześniej nie miałem do czynienia.

Sensible World of Soccer

Dzisiaj nie będzie ani odkrywczo, ani oryginalnie. Gra w którą gram niemal codziennie na Amidze. Gra, która się nie starzeje, ani nie nudzi. Fenomen. Sensible Soccer ze swoimi wszystkimi odsłonami. Wyprodukowana przez Sensible Software, wydana przez Renegade Software w 1992 roku. Dotychczas wydano 14 oficjalnych wersji tej gry. Główną platformą SWOS była Amiga, ale pojawiły się także wersje PC, na PS2 czy Xboxa i Xboxa 360. Do dziś posiada wiernych fanów, którzy tworzą mody, rywalizują w ligach, a przede wszystkim mają frajdę gry jeden na jednego na jednym komputerze. Tak, jak i ja dziś.