Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Night City Wire: CD Projekt pokazuje kolejne szczegóły Cyberpunka 2077

W ramach cyklicznego Night City Wire pozliśmy kolejne szczegóły nadchodzącego Cyberpunka 2077.

W ramach dzisiejszego Night City Wire mogliśmy poznać aresenał broni, którym będziemy posługiwać się w Cyberpunku 2077. Przede wszystkim będzie on podzielony na kilka kategorii, broń biała, broń palna oraz wszczepy. Broń palna z kolei dzielić będzie się na kolejne kategorie: power weapons, tech oraz smart weapons. I tak pierwsza z nich najbardziej przypomina broń, która współczesnie jest w użyciu, druga kategoria to broń elektromagnetyczna, a ostatnia to broń inteligentna z samonaprowadzającymi pociskami.

Broń w Cyberpunku będzie można modyfikować. Z biegiem gry nasz arsenał będzie zyskiwał dodatkowe możliwości. W drugim Night City Wire poznaliśmy także ścieżki życia, które będziemy mogli wybrać w grze. Są to Nomad, Street Kid i Corpo. Nomad rozpoczyna grę na przedmieściach Badlans. Street Kid, jak sama nazwa wskazuje, to dzieciak wychowany na ulicach Nihgt City, bez życiowego doświadczenia. Nie, tocoCorpo, który doskonale radzi sobie w zawiłych rozmowach w świecie biznesu, ale już na etapie prologu traci wszelkie środki i korporacyjne wpływy. Taki los.

CD Projekt Red podtrzymał datę premiery na 19 listopada tego roku.