Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Halo Infinite nie wyjdzie razem z Xboxem

Microsoft poinformował, że opóźni premierę Halo Infinite. Tytuł nie ukaże się więc razem z premierą nowego Xboxa Series X.

Tocząca się epidemia ma być powodem opóźnienia premiery Halo Infinite, poinformował Microsoft. Gra, która miała ukazać się wraz z premierą nowego Xboxa ukaże się dopiero w 2021 roku. 

Podjęliśmy trudną decyzję i odłożyliśmy datę premiery naszej gry na 2021 rok. Powodem decyzji był czas, który potrzebujemy, aby ostateczna wersja pokryła się z naszymi oczekiwaniami. Wiele czynników miało wpływ na taką decyzję, łącznie z tym, że borykamy się z problemami związanymi z toczącą się pandemią koronawirusa. Zapewniam, że dostarczymy wam wspaniałą grę i rozwiążemy wszystkie problemy z którymi borykamy się w czasie produkcji, ale nie będziemy zdolni zrobić tego do nadchodzących świąt.

- mówi Chris Lee, szef projektu Halo.

Phil Spencer, szef działu Xbox w Microsofcie, już na początku maja ostrzegał, że taka sytuacja może mieć miejsce. Demo Halo Infinite, różnie przyjęte przez społeczność graczy, zaprezentowane zostało 23 lipca, podczas konferencji online Games Showcase. Studio 343 Industries nie podało konkretnej daty premiery, jedynie to, że gra ukaże się w przyszłym roku.

Akcja Halo Infnite ma toczyć się bezpośrednio po wydarzeniach z Halo 5: Guardians. Główną postacią pozostaje oczywiście legendarny Master Chief, superżołnierz elitarnego oddziału Spartan.