Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Oficjalne ceny, data premiery i przedsprzedaży nowych Xboxów

Wszystko już oficjalnie. Microsoft podał ceny Xboxa Series X i Series S.

Miesiące spekulacji na temat ceny nowej konsoli Microsoftu, następnie na temat daty premiery, potem na temat słabszej wersji konsoli nowej generacji. Od wczoraj natomiast w zasadzie wszystko stało się jasne. Microsoft pokazał najpierw Xboxa Series S i podał jego cenę, 1349 złotych (299 dolarów). Dziś podano oficjalną cenę Series X, to 2249 złotych (499 dolarów).

Podane, oficjalne ceny, zgadzają się z tymi plotkami, które podawaliśmy wczoraj za serwisami zagranicznymi. Premiera obu konsol 10 listoapda. Przedsprzedaż rusza natomiast już niedługo, 22 września. Do tego Microsoft dość mocno stawia również na Xbox All Access. Polska będzie jednym z 12 rynków, którę tę usługę otrzymają już w najbliższe Święta Bożego Narodzenia. All Access to usługa w której za stałą miesięczną opłatą otrzymujesz konsolę Xbox oraz dostęp do usługi Game Pass (opłata 24,99 i 34,99 dolarów przez 24 miesiące).