Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Microsoft liczy na błyskawiczną przedsprzedaż nowego Xboxa

Microsoft liczy na błyskawiczne wyprzedanie nowych Xboxów w przedsprzedaży.

O Xboxach Series S i X wiemy już wszystko. Znamy polskie ceny, to odpowiednio 1349 złotych za wersję S i 2249 złotych za X, znamy specyfikacje i znamy datę premiery - 10 listopada. Wiemy także, że Xboksy będą wstecznie kompatybilne ze wszystkimi wydanymi dotąd przez Microsoift konsolami spod znaku X, wiemy także, że przedsprzedaż tego najnowszego zacznie się już 22 września. Microsoft przewiduje, że przebiegnie błyskawicznie.

Przedsprzedaż jest limitowana co do ilości więc spodziewamy się, że wyprzedadzą się bardzo szybko - powteirdzili przedstawiciele Ms na blogu Best Buy Canada.

Ktoś z was czeka już w blokach startowych? Na razie nie wiadomo o której godzinie miałaby zacząć się przedsprzedaż, ale brytyjski sklep online Game twierdzi, że o 8 czasu UK, a więc w Polsce punktualnie o 9.

Polska będzie również jednym z 12 rynków, którę otrzymają usługę All Access jeszcze w tym roku, w najbliższe Święta Bożego Narodzenia. All Access to usługa w której za stałą miesięczną opłatą otrzymujesz konsolę Xbox oraz dostęp do usługi Game Pass (opłata 24,99 i 34,99 dolarów przez 24 miesiące). Na razie znamy jedynie polską cenę All Access z konsolą One S. Wynosi ona 99 złtych miesięcznie.