Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Polskie ceny Xbox All Access

  • Gaming
  • Opublikowano
Polskie ceny Xbox All Access
Xbox All Access

Poznaliśmy ceny nowych Xboxów w usłudze Xbox All Access.

Na początku września polski oddział Xbox podał, cenę abonamentu All Access w wersji z konsolą One S. Wynosić będzie on 99 złotych. Dziś poznaliśmy ceny All Access z nowymi konsolami Microsoftu, Series X i Series S. I nie są one straszne! Xboxa Series S w All Access to koszt 111 złotych miesięcznie z zobowiązaniem na dwa lata. Mocniejszy Series X dostaniecie w cenie 148 złotych miesięcznie z zobowiązaniem na dwa lata. Przypomnijmy, że All Access to usługa abonamentowa w ramach której otrzymacie wybraną konsolę oraz dostęp do Game Pass Ultimate, w zamian za zobowiązanie na 24 miesiące i opłatą, zróżnicowaną ze względu na wybraną opcję konsoli.

Dobrą wiadomością jest również to, że w Polsce All Access dostępne będzie jeszcze w tym roku. Polska jest wśród pierwszych 12 krajów, które otrzymają All Access w okresie świątecznym w grudniu. All Access w Polsce dostępny będzie w sieci Media Expert.