Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Doom Eternal już dostępny na Game Passie

  • Gaming
  • Opublikowano
Doom Eternal już dostępny na Game Passie
Doom Eternal

Na ten moment czekałem od chwili ogłoszenia, że Microsoft przejmuje Bethesdę.

Nie ukrywam, że fakt przejęcia przez Microsoft ZeniMax Media, a tym samym Bethesdy (między innymi) wywołał u mnie efekt wow i jedną myśl. W końcu zagram w Doom Eternal. A nie zagrałem nie dlatego, że nie mogłem go sobie kupić. Nie zagrałem z powodu klęski urodzaju i zbyt wielu gier czekających na słynnej kupce wstydu. Nie było większego sensu kupować kolejnej na bliżej niesprecyzowaną przyszłość. Jednak od momentu kiedy Microsoft zaimponował mi tak bardzo, że podjąłem decyzję, że moją konsolą nowej generacji będzie (znowu) Xbox miałem cichą nadzieję, że zanim nowe Seriesy pojawią się na sklepowych półkach to najnowszy Doom pojawi się w usłudze Game Pass i już wtedy nie będę miał wymówki. I tak się właśnie stało. Doom Eternal jest już dostępny w Game Pass bez żadnych dodatkowych opłat!

Najnowsza odsłona Dooma miała premierę w marcu tego roku. Gra pojawiła się na pecety, Xboxa One, PS4, Nintendo Switch i ma się również pojawić na konsolach nowej genmeracji (Series X/S i PS5). Gra pojawi sięrównież w pecetowej wersji Game Passa jeszcze w tym roku, a szczegółowa data nie została na razie podana.

Game Pass to usługa abonamentowa, która daje nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier — z nowymi grami dodawanymi przez cały czas. Niezależnie od tego, czy grasz w gry na konsoli, na komputerze stacjonarnym, czy tak i tak, mamy dla Ciebie optymalny plan. Subskrybuj Xbox Game Pass za niską, miesięczną opłatą i odkryj swoją następną ulubioną grę ,czytamy na oficjalnej stronie usługi.