Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

EA Play połaczy się z Game Passem

  • Gaming
  • Opublikowano

Dzień przed premierą nowych Xboxów to się wydarzy.

10 listopada, dzień przed premierą Xboxów Series X i S, EA Play połączy się z Game Passem. Dzięki temu gracze zyskają ponad 60 gier ze stajni Electronic Arts, w tym Fifę, The Sims czy Mass Effect. Pecetowi gracze EA Play w ramach Game Passa dostaną w grudniu.

Jeśli jesteś abonentem EA Play to Microsoft dostosuje twój abonament Game Pass w stosunku trzy do jednego. Jeśli więc pozostanie ci rok abonamentu EA to otrzymasz 4 miesiące Game Passa. Jeśli pozostanie ci miesiąc EA Play do wykorzystania, otrzymasz 10 dniowego Game Passa. Pełną informację na ten temat udostępnił Microsoft w FAQ.

To kolejna świetna wiadomość dla fanów Xboxa po tym, jak Microsoft ogłosił przejęcie ZeniMax Media, a tym samym takich marek jak chociażby Bethesda z ich sztandarowym Doomem. Teraz Game Pass urośnie jeszcze o tytuły od EA i staje się obecnie niejciekawszą i najlepszą ofertą dla graczy, zarówno obecnej, jak i przyszłej generacji konsol. Do tego dochodzi świetnie działająca usługa xCloud. Jeśli Sony chce nawiązać jakąkolwiek walkę na tym polu to czasu pozostaje im coraz mniej.