Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już dziś kolejny Night City Wire

Michał Miśko
Opublikowano

Kolejny odcinek Night City Wire już dziś, w czwartek, 15 października.

Czwarty już odcinek Night City Wire wyemitowany zostanie w czwartek, 15 października. Poznamy w nim szczegóły na temat pojazdów jakimi poruszać będziemy się w grze Cyberpunk 2077. W odcinku zaprezentowany zostanie także nowy fragment game playa, aktualne ogłoszenia oraz inne ciekawostki na temat nadchodzącej premiery. Odcinek będzie oczywiście do obejrzenia na żywo na Twitchu CD Projekt Red.

Do premiery Cyberpunk 2077 pozostało niewiele ponad miesiąc, nic więc dziwnego, że informacje na temat gry zaczynają pojawiać się coraz bardziej intensywnie. W trakcie dotychczasowych Night City Wire oglądaliśmy już fragmenty gry, poznaliśmy szczegóły na temat dostępnych w grze broni, poznaliśmy ścieżki życia, jakie będzie można wybrać, a także poznaliśmy wymagania sprzętowe konieczne do uruchomienia gry. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się również, że gra otrzymała już status gold, czyli została zatwierdzona do cyfrowej dystrybucji na konsolach oraz powędrowała do tłoczni w celu produkcji fizycznych nośników.