Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Za nami Night City Wire 4

Michał Miśko
Opublikowano

Za nami 4. odcinek Night City Wire. Premiera Cyberpunka 2077 coraz bliżej.

Czwarty odcinek serii Night City Wire skupiał się na pojazdach, jakimi jeździć będziemy mogli w grze Cyberpunk 2077. Twórcy gry pokazali także zupełnie nowy kawałek gameplay'u z gry, materiałin style oraz nowy zwiastun. 

Do premiery Cyberpunk 2077 pozostało niewiele ponad miesiąc, nic więc dziwnego, że informacje na temat gry zaczynają pojawiać się coraz bardziej intensywnie. W trakcie dotychczasowych Night City Wire oglądaliśmy już fragmenty gry, poznaliśmy szczegóły na temat dostępnych w grze broni, poznaliśmy ścieżki życia, jakie będzie można wybrać, a także poznaliśmy wymagania sprzętowe konieczne do uruchomienia gry. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się również, że gra otrzymała już status gold, czyli została zatwierdzona do cyfrowej dystrybucji na konsolach oraz powędrowała do tłoczni w celu produkcji fizycznych nośników.