Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

#geekOkazje: Layers of Fear 2 za darmo na Epic

Michał Miśko
Opublikowano

Dwie nowe gry na Epic Games Store zupełnie za darmo.

Produkcja polskiego studia Bloober Team, kontynuacja horroru z 2016 roku, Layers of Fear jest do 29 października do wzięcia zupełnie za darmo na Epic Games Store.

W Layers of Fear 2 gracz wciela się w rolę znanego aktora. Akcja gry rozgrywa się na transatlantyku na którym ma on również kręcić swój nowy film. Narratorem jest reżyser, który jednak nigdy nie występuje na ekranie. Ze względu na wybory jakich gracz dokona w grze możemy ją ukończyć na cztery różne sposoby. Ciekawostką tej gry jest fakt, że w trakcie trwania całej historii nigdy nie spotkamy żadnych ludzi. Sceny w grze przepełnione są jednak surrealistycznymi scenami. Gra swoją premierę miała w 2019 roku. Od momentu premiery ma przeciętne oceny ze strony graczy, ale zawsze warto przekonać się o jej wartości samemu. Szczególnie, że halloween już niedługo.

Producent gry, Bloober team, to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. To niezależny producent gier wideo specjalizujący się w realizacji projektów z zakresu horroru psychologicznego. Członkowie zarządu Bloober Team SA – Piotr Babieno i Konrad Rekieć – należą do grona najbardziej rozpoznawalnych zarządzających w branży gier wideo na Zachodzie. Mają ponad 10-letnie doświadczenie, a na koncie ponad 30 zrealizowanych projektów. Zespół Bloober Team składa się z blisko 100 osób mających wieloletnie doświadczenie w produkowaniu gier. Spółka jest zaliczana przez partnerów biznesowych do grona 3 najlepszych zespołów tworzących gry z gatunku horror.