Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Turniej Ghost Rider w Fortnite od 4 listopada

Michał Miśko
Opublikowano

4 listopada Ghost Rider Cup wjedzie do Fortnite.

4 listopada Ghost Rider Cup wjedzie do Fortnite, pozostawiając za sobą ognisty ślad. Razem ze swoją trójką wypalcie sobie ścieżkę między przeciwnikami, by być pierwszymi, którzy zdobędą i odblokują strój oraz plecak Ghost Rider.

PL 14BR Comp MarvelSuperSeries GhostRiderCup Social

Jak wziąć udział w turnieju?

Znajdź dwóch znajomych do drużyny i weź udział w rozgrywkach Ghost Rider Cup w tę środę, 4 listopada. Trybem gry będzie Marvel – Nokaut w trójkach.

Przejdź do zakładki Rywalizuj w lobby gry. Wybierz Ghost Rider Cup i znajdź godzinę jego rozpoczęcia w twoim regionie. Po starcie wydarzenia jego tryb będzie dostępny w menu trybów gry.

Uwaga: Do turniejów nie można dołączać w zastępstwie za innych. Aby wziąć udział w rozgrywkach, poziom konta musi wynosić co najmniej 30. Wymagane jest również włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego

Zawodnicy biorący udział w Ghost Rider Cup i dwóch innych turniejach, które odbędą się w przyszłości, zdobędą także lotnię Wojna o Nexus. 

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach udziału, przeczytaj oficjalny regulamin turnieju Ghost Rider Cup.