Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Cyberpunk 2077 dostanie w ciągu 10 dni duży patch 1.1

  • Gaming
  • Opublikowano

Już wkrótce Cyberpunk 2077 dostanie dużą aktualizację oznaczoną symbolem 1.1.

W ciągu najbliższych 10 dni CD Projekt Red wyda dużą, oznaczoną symbolem 1.1, aktualizację do gry Cyberpunk 2077. Nieco później, wraz z aktualizacją 1.2, rozpocznie się proces wypuszczania zarówno wielu mniejszych aktualizacji, jak i dodatków do gier. W drugiej połowie roku, jak wynika z przedstawionej przez CDP osi czasu, możemy spodziewać się dedykowanych wersji Cyberpunka na konsole nowej generacji - Xboxa Series X/S oraz Playstation 5.

CD Projekt wyraźnie stara się jak może zatrzeć fatalne wrażenie, jakie mieli gracze tuż po premierze tak długo wyczekiwanej gry 10 grudnia ubiegłego roku. Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 okazał się w zasadzie niegrywalny na kosnolach Xbox One i PS 4, a na pecetach, choć wyglądał nieco lepiej, to wciąż roił się od błędów i niedoróbek. Mam również wrażenie, że Cyberpunk nie jest aż tak dobrą grą, jak wszyscy, po tylu latach produkcji i zamieszania jaki wokół niego powstał, oczekiwali. Wszystko to przekłada się na cenę akcji notowanej na GPW spółki CD Projekt, która zanotowała od 4 grudnia gigantyczny spadek z poziomu 443 złotych za akcję do 249 złotych za akcję na zamknięcie 13 stycznia (wciąż pozostając jednak największą polską firmą na warszawskiej giełdzie).