Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Microsoft podonosi ceny Xbox Live po czym się wycofuje

Michał Miśko
Opublikowano

Microsft po tym jak ogłosił, że podnosi cenę subskrypcji Xbox Live niemal dwukrotnie wycofał się z tej decyzji.

Microsoft w piątek ogłosił, że podnosi ceny subskrypcji Xbox Live. Podwyżka była spora, niemal dwukrotność ceny trzebaby zapłacić za roczny abonament tej usługi. Teraz jednak Ms rakiem wycofuje się z tej decyzji i mówi, że ceny pozostaną niezmienione. Co więcej, firma z Redmond postanowiła również, że wkótce subskrypcja Live nie będzie potrzebna do gry online.

Microsoft swoją decyzję o zmianie decyzji przedstawił w formie oświadczenia.

Spieprzyliśmy to i mieliście rację, że daliście nam o tym znać. Gra z przyjaciółmi w sieci jest esencją gamingu i nie sprostaliśmy waszym oczekiwaniom. Zdecydowaliśmy nie zmieniać cen usługi Xbox Live. Co więcej, chcemy zmienić tę chwilę w okazję do zmiany na lepsze. Niedługo gry free to play nie będą wymagały już od was posiadania subskrypcji. Pracujemy nad tym, że stało się to jak najszybciej. Ceny pozostają takie same.

Ciężko jest skomentować to dlaczego Ms najpierw zdecydował się tak znacznie podnieść cenę Xbox Live, a następnie pozostawić ją na tym samym poziomie i jeszcze oznajmić, że nie będzie ona wymagana do gry w tytuły free to play. Czy tak ciężko było przewidzieć, że gracze nie będą zadowoleni z podwyżki? Cóż, cieszymy się, że,mimo wszystko, sytuacja pozostaje bez zmian.