Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

W Tekken 7 zagrasz... polską panią premier

Michał Miśko
Opublikowano

Pewnie już słyszeliście, ale to tak dziwaczna informacja, że warto o niej wspomnieć.

Zapewne już słyszeliście, ale Japan Fighting Game Publishers Roundtable ogłoszono, że w ramach nowego dodatku (DLC 18) do Tekken 7 w grze pojawi się postać z Polski. Będzie to... polska pani premier, która musi wygrać... w imię wszystkich Polaków. 

Dodatek ma pojawić się na rynku wczesną wiosną. Pojawienie się w nim takiej postaci to, według słów Katsuhiro Harada, efekt bliskiej współpracy z polską ambasadą, a sama koncepcja wprowadzenia do gry polityczki z Polski to podobno efekt naszej przeszłości i historii w których stanowisko premiera piastowało wiele kobiet. Choć postać z dodatku do Tekkena 7 nie jest wzorowana na żadnej z nich to w sieci pojawiają się spekulacje, związane chyba głównie z wyglądamepostaci, że panią premier może być Ciri znana z uniwersum Wiedźmina.

Tekken 7 to gra wydana w 2017 roku na platformach PC, Xbox One, Playstation 4. Na komputerach PC gra ta w swojej siódmej odsłonie pojawiła się po raz pierwszy w historii cyklu.