Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Aktualizacja o numerze 1.2 do Cyberpunka 2077 nie ukaże się w terminie

Michał Miśko
Opublikowano

Ukazanie się aktualizacji o numerze 1.2 do Cyberpunka 2077 zgodnie z terminem nie jest możliwe, poinformował CD Projekt.

Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby Aktualizacja 1.2 ukazała się zgodnie z przedstawionym przez nas harmonogramem, niestety nie jest to aktualnie możliwe. Niedawny cyberatak na infrastrukturę IT naszego studia, jak również skala samej aktualizacji sprawiają, że będziemy potrzebowali nieco więcej czasu.

Taką informację przekazał CD Projekt. Duży patch o numerze 1.1 ukazał się pod koniec stycznia. Zgodnie z opublikowanym wczesniej harmonogramem nieco później nadejść miała kolejna duża łatka oznaczona numerem 1.2. Już wiemy, że na razie nie będzie to możliwe. Jak podaje CDP skala poprawek, jakie miały znaleźć się w tej aktualizacji jest tak duża, że nie będzie możliwe wydanie jej w terminie. Jednocześnie nowym terminem jest druga połowa marca. Opóźnienie, jak czytamy wyżej, spowodowana jest (również) niedawnym cyberatakiem na infrastrukturę polskiej firmy. A może cyberatak jest teraz dobrym pretekstem do wydłużenia prac nad poprawką?

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to informacja, na którą czekaliście. Chcemy jednak, aby aktualizacja, która ostatecznie trafi w Wasze ręce, zawierała wszystko, co zaplanowaliśmy. W miarę postępów będziemy przekazywać Wam kolejne informacje.

Podają w dalszej części komunikatu twórcy Cyberpunka 2077.