Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

NBA, NFL i football w marcowym Game Passie

Michał Miśko
Opublikowano
NBA, NFL i football w marcowym Game Passie
Xbox Game Pass

Marcowy Game Pass stoi przede wszystkim pod znakiem sportu.

W marcu w Game Passie zagracie w najnowsze odsłony NBA2K21 (konsole), Madden NFL 21 (odrębne wersje na Xboxa one i Series X|S)  oraz Football Manager 2021 (odrębne wersję dla konsol i PC). To nie wszystkie hity ze stajni EA. Fani Star Wars będą mogli zagrać również w Star Wars: Squadrons. Gra dostępna będzie w usłudze Microsoftu od 18 marca.

Krążą również plotki, że Game Pass wzmocni się również w niedalekiej przyszłości o duży tytuł Ubisoftu. Chodzi o Watch Dogs Legion, które swoją premierę miało pod koniec października ubiegłego roku. O możliwości pojawienia się tej właśnie gry w usłudze Game Pass wspomniał na Twitterze Shpeshal Ed, który niedawno potwierdził prawidłowo Final Fantasy VII Remake w usłudze Playstation Plus.

Game Pass to usługa abonamentowa, która daje nieograniczony dostęp do setek wysokiej jakości gier — z nowymi grami dodawanymi przez cały czas. Niezależnie od tego, czy grasz w gry na konsoli czy na komputerze stacjonarnym. W ramach Game Pass od jakiegoś czasu dostępne są również gry w ramach EA Play.