Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

W końcu jest. Patch 1.2 dla Cyberpunka 2077 już do pobrania

Michał Miśko
Opublikowano

Długo wyczekiwany patch 1.2 do Cyberpunka 2077 jest już do pobrania. Gracze pobierają i dzielą się odczuciami.

Jeśli po trzech miesiącach od fatalnej premiery Cyberpunka 2077 kogoś jeszcze ta gra obchodzi to do pobrania jest spóźniony patch z oznaczeniem 1.2. Poprawka do gry, na razie dostępna wersja konsolowa i na pecety, według producenta ma wpływ na kilkaset zawartych w grze elementów. Pełną ich listę znajdziecie tutaj. Patch poprawia, między innymi, reakcje policji, a także wiele innych, mniejszych rzeczy.

Jednak pierwsze reakcje graczy, które znaleźć można dość licznie na Twitchu czy w innych społecznościówkach, wskazują, że gra CD Projektu wciąż pełna jest błędów. Chodzi, między innymi, o znikające w grze pojazdy, postaci, czy fakt, że w niektórych momentach gra chodzi gorzej, niż poprzednio. Pokazuje to niestety jak bardzo niedopracowaną grą był (i wciąż jest) Cyberpunk 2077 w dniu premiery.

 

CD Projekt ogłosił zresztą dziś, przyznając się jednocześnie do błędu, że w przyszłości nie położy aż tak dużego nacisku na marketing gry, jak w przypadku swojego najnowszego tytułu, w momencie, kiedy sama gra nie wygląda tak, jak by tego oczekiwano. Polski deweloper zapowiada, że obecnie nad swoimi projektami pracować będzie w sposób równoległy, a nie jak do tej pory, sekwencyjnie. Wspomóc polską firmę ma w tym zadaniu kanadyjskie Digital Scapes, które zostanie przejęte przez Polaków. CD Projekt zamierza również mocniej postawić na segment online, jednak szczegółów nie ujawniono.