Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

BlizzCon 2021 nie odbędzie się

Michał Miśko
Opublikowano

Tegoroczny BlizzCon, który miał odbyć się w listopadzie, został odwołany. Zamiast tego odbędzie się, na początku przyszłego roku, wydarzenie online.

BlizzCon 2021 miał odbyć się w listopadzie. Jednak z powodu kłopotów wywołanych pandemią organizatorzy postanowili odwółać konwent i w zamian zorganizować, na początku przyszłego roku, wydarzenie online, podobne do BlizzConline, które odbyło się w lutym tego roku i zastępowało pełnoprawną imprezę z roku 2020.

BlizzCon – coroczna konferencja, organizowana przez Blizzard Entertainment, mająca na celu promocję gier komputerowych z uniwersów Warcraft, StarCraft, Diablo, Heroes of the Storm i Overwatch.

To juz drugi raz, kiedy BlizzCon zostaje odwołany i przenosi się do sieci. Organizatorzy w swoim oświadczeniu tłumaczą również, że nawet jeśli wszystkie restrykcje zostaną do jesieni na terenie Kalifornii zniesione, to i tak pozostaje im zbyt mało czasu na organizację tak dużego przedsięwzięcia, w związku z czym najlepszym wyjściem jest całkowite odwołanie imprezy. 

Może cię zainteresuje