Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Rise of the Tomb Rider: 20 year celebration ma być kolejną, darmową grą na Epic

Michał Miśko
Opublikowano

Post na francuskim fanpage'u Epic Games ma ujawniać, że kolejną darmową grą na Epic Games będzie Tomb Rider.

Plotki głosiły, że po tygodniu w którym bezpłatnie można było pobrać NBA2k21 kolejną grą niespodzianką będzie Rise of the Tomb Rider: 20 year celebration. Plotki te jednak się nie potwierdziły i od ubiegłego czwartku, aż do 3 czerwca do godziny 17 pobrać można zupełnie za darmo hitowe Among Us. Jednak temat Tomb Ridera nie został zamknięty. O tym, że gra ta jednak pojawi się jako darmówka w sklepie Epica mówił post wrzucony na francuski fanpage Epic Games. Post został bardzo szybko usunięty, ale czujni obserwatorzy zauważyli go, a wieść poszła w świat. Żeby informację tę jednak oficjalnie potwierdzić musimy czekać do 3 czerwca.

Rise of the Tomb Raider to jedenasta produkcja o przygodach Lary Croft, a zarazem druga po restarcie serii z 2013 roku. Tak jak w przypadku Tomb Rider, mamy do czynienia z dziełem zespołu Crystal Dynamics, które reprezentuje gatunek przygodowych gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby i cechuje się sporą dawką brutalności oraz wieloma aspektami survivalowymi.