Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Gąbka od Oculusa może uczulać. Możesz ją wymienić za darmo

Michał Miśko
Opublikowano

Facebook prowadzi akcję wymiany gąbki z Oculusa Questa 2. W niektórych przypadkach oryginalna gąbka może powodować uczulenie.

W sieci pojawiły się informacje, że w niezwykle rzadkich przypadkach - ale jednak - gąbka użyta w Oculus Quest 2 może powodować uczulenie. Facebook odpowiedział na te doniesienia akcją wymiany gąbek. Za darmo.

Żeby zgłosić chęć wymiany gąbki w swoim zestawie Oculus Quest 2 należy wejść na stronę supportu Oculus i wypełnić stosowny formularz. W sekcji choose a request type below należy wybrać I am concerned about skin reaction using my Oculus Quest 2 facial interface. Następnie wypełnić wszystkie pole swoimi danymi, wpisujac oczywiście poprawne i zgodne z prawdą dane, także te dotyczące zakupu zestawu Oculus, a przede wszystkim numeru seryjnego urządzenia (nie wszystkie urządzenia dostaną darmowy zamiennik). Po wypełnieniu i wyłaniu formularza musimy odczekać na rozpatrzenie zgłoszenia. Po pozytywnym rozpatrzeniu otrzymamy email ze spersonalizowanym linkiem do zakupu zamiennika gąbki. 

W normalnych warunkach zamiennik kosztuje 29 dolarów, jednak po zalogowaniu się ze spersonalizowanego linku cena zostanie zredukowana do zera. W szczegółach dostawy powinna również widnieć przewidywana data dostawy. W moim przypadku, zamawiając gąbkę 2 czerwca, przewidywana data dostarczenia szacowana była na 10 czerwca. Trudno w to uwierzyć, ale zobaczymy i bedziemy was informować.

W razie jakichs dodatkowych pytań piszcie w komentarzach. A jeśli gracie na Oculusie zapraszamy do znajomych. Nick geekweb.