Wydrukuj tę stronę

Nowe produkcje wirtualnej rzeczywistości. Oto tytuły VR pokazane na E3

Michał Miśko
Opublikowano
Nowe produkcje wirtualnej rzeczywistości. Oto tytuły VR pokazane na E3

Na trwających targach E3 zaprezentowano, w ramach Upload VR, nowe tytuły, który wzbogacą bibliotekę gier na urządzenia wirtualnej rzeczywistości.

Zaczynając od urządzeń Oculus. Posiadacze tych gogli w 2022 roku zagrać będą mogli w ekskluzywny tytuł Nerf Ultimate Championship. To produkcja nagradzanego studia Secret Location i to w zasadzie wszystko co wiemy. Oczwyiście oprócz tego, że w grze bedziemy strzelać do siebie zabawkową bronią i w ten sposób rywalizować.

W grze Sushi Ben VR będziemy starać się... uratować od bankructwa bar sushi. Gra skupiać się będzie bardziej na przekonywaniu ludzi do odwiedzenia naszego lokalu, niż na faktycznym przygotowywaniu potraw. Premiera w przyszłym roku.

Znacznie szybciej, bo już 15 lipca posiadacze gogli Oculus Quest zagrać będą mogli w A Township tale, czyli rpg oparte o otwarty świat. 

Unplugged to tytuł w którym szarpać będziemy struny. I to dosłownie. Wszystko dzięki wykorzystaniu technologii śledzenia dłoni. Zagramy w to już jesienią tego roku na Questach oraz innych urządzeniach VR.

aa

GEEKWEB - lekki blog technologiczno - rozrywkowy