Wydrukuj tę stronę

Ubisoft Forward. Co pokazano?

Michał Miśko
Opublikowano
Ubisoft Forward. Co pokazano?

Na tegorocznym Ubisoft Forward pokazano, między innymi, Rainbow Six Extraction, Rocksmith+, Riders Republic, nowe Just Dance, oczywiście po raz kolejny Far Cry 6 oraz kontynuację Mario plus Rabbits.

Rainbow Six Extraction to tytuł, który swoją premierę będzie miał 16 września. Na Forward pokazano zwiastun gry oraz fragment rozgrywki. Gra skupia się na rozgrywce typu player versus environment, a fabuła na walce rozwijającym pasożytem, który zajmuje kolejne tereny. Rozgrywka przeznaczona będzie dla jednego do trzech graczy.

O gitarze nie zapomniał również Ubisoft, prezentując Rockstar+, czyli nową wersję swojej gry subskrypcyjnej.

Pozostając przy muzyce Ubisoft pokazał również nową odsłonę swojej gry Just dance. Premiera gry na jesieni. Będzie dostępna na konsolach obecnej i poprzedniej generacji, Stadii oraz Nintendo Switch.

Konferencja Ubisoftu nie mogła się odbyć również bez kolejnego wspomnienia jednego z największych nadchodzących hitów tego studia, czyli Far cry 6. Pokazano nowy materiał. 

Ubisoft przygotowuje również grę dla fanów świata Avatara. Grę o podtytule Frontiers of Pandora. Będzie to pierwszoosobowa gra akcji oparta właśnie o uniwersum znane z filmowego hitu wszech czasów. 

Nowy wątek fabularny do Watch Dogs Legion Bloodlines pojawi się już 6 lipca. Będą to wydarzenia sprzed tych, które mieliśmy okazje poznać w głównym wątku.

Kontynuację otrzyma także hybryda gier, czyli Mario plus Rabbits, o podtytule Sparks of Hope. Gra na Nintendo Switch swoją premierę mieć będzie w przyszłym roku.

Ubisoft pokazał również nowy tytuł w postaci Riders Republic. Premiera już 2 września tego roku. 

Ubisoft zapowiedział również dodatki do The Crew 2, mariaż Brawlhalli z Żółwiami Ninja, darmowe wyścigi Trackmania, dodatek do najnowszego Assassin's Creed czy dodatek do For Honor.

GEEKWEB - lekki blog technologiczno - rozrywkowy