Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Co pokazał Microsoft na konferencji Xbox + Bethesda na E3?

Michał Miśko
Opublikowano

Jedną z najbardziej oczekiwanych prezentacji na E3 była ta Microsoftu. A jedną z najbardziej oczekiwanych gier Microsoftu jest kolejna odsłona Halo. Ale Microsoft pokazał dziś o wiele więcej.

Zacznijmy od nowego Halo, bo o tej grze mówi się wiele i od wielu lat. Halo Infinite miało się ukazać już na premierę nowych Xboxów w zeszłym roku, ale wydanie gry, jak wiele rzeczy w tym i zeszłym roku, pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Ostatecznie tytuł ten ukaże się późną jesienią tego roku.

Już we wrześniu natomiast na konsole trafi kultowe Diablo 2: Resurrected. 23 września.

Starfield to nowa marka w stajni gier Microsoftu. Premiera rozgrywającej się na obcej planecie gry Bethesdy jesienią, ale przyszłego roku.

Do szczęśliwego rozwiązania zmierza również, według zapewnień twórców, S.T.A.L.K.E.R 2. Prypeć wezwie nas po raz kolejny w kwietniu 2022 roku. Gra będzie dostępna od dnia premiery w usłudze Game Pass.

W życiu możesz być kim chcesz. Na przykład przemytnikiem. Choć nie wiadomo kiedy, jak i gdzie to Kontrabanda będzie kooperacyjnym tytułem od Avalanche Studios.

Każda szanująca się firma musi mieć w swojej ofercie zombiaki. Back4Blood dostępne będzie w Game Pass od momentu premiery, czyli od 12 października.

Od dziś natomiast w Game Passie można już pobawić się w Yakuza: Like a dragon. To uznany tytuł po nowemu.

19 sierpnia na Game Passa trafi również indycza gra Twelve Minutes. Ma być to interaktywny thriller opowiadający o człowieku uwięzionym w pętli czasu.

Platformówka Psychonauts cieszyła i cieszy się wielką popularnością. Kontynuacja będzie miała swoją premierę już 25 sierpnia.

Fani Fallout 76? Dodatek Steel Reign pojawi się już za niecały miesiąc, 7 lipca.

W przyszłym roku premierę będzie miała również zabawna gra Party animals. Oczywiście od pierwszego dnia dostępna na Xbox Game Pass.

W sierpniu na Game Passa trafi również Hades, który na PS4 i PS5 miał premierę już w zeszłym roku.