Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wojna Krwi już dostępna na Androidzie

Michał Miśko
Opublikowano

Wojna Krwi to kolejna gra z uniwersum wiedźmińskiego i jest już dostępna na urzadzeniach z Androidem.

Wojna Krwi to łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy turowe gra role-playing, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Bohaterką historii jest Meve — zaprawiona w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu inwazji ze strony Cesarstwa Nilfgaardu, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie. Wojna Krwi na Androidzie jest dostępna w formie freemium, czyli gracze mogą pobrać i zagrać w grę za darmo. Po dotarciu do pewnego momentu historii, gracze będą mogli wykupić pełną wersję, aby kontynuować przygodę.

Rozgrywka Wojny Krwi na Google Play została wzbogacona o wsparcie dla sterowania za pomocą ekranu dotykowego oraz możliwość synchronizacji zapisów pomiędzy wersjami na inne wspierane platformy. W ramach kampanii, poza wyjątkową przygodą, na graczy czekają również inspirowane opowieścią bibeloty oraz 20 kart do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

Gra dostępna jest również na urządzeniach z iOS, PC (na GOG.COM i Steamie), Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, a także PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w ramach kompatybilności wstecznej.