Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

W GTA 6 nie zagrasz wcześniej jak w 2025 roku

Michał Miśko
Opublikowano
W GTA 6 nie zagrasz wcześniej jak w 2025 roku
GTA 5 jeszcze trochę na konsolach zagości

Nieco podrasowana wersja GTA 5 niedługo ukaże się na konsolach nowej generacji. Na nową grę Grand Theft Auto poczekamy jeszcze długo, najpewniej do 2025 roku.

GTA 5 to gra fenomen. W niedługim czasi kolejna, nieco podrasowana wersja tej gry, ukaże się na konsole nowej generacji, czyli Playstation 5 i Xboxy Series X i S. Będzie to oznaczało, że GTA 5 żyje już na trzeciej generacji konsol, bo gra ukazała się w 2013 roku, kiedy na rynku panowały jeszcze PS3 i Xbox 360, a jej wersja online wciąż przynosi niezły dochód. Od czasu do czasu słyszymy jednak pobąkiwania na temat nowej części odsłony tej gry. Do tej chwili padały różne daty, od 2023 aż po 2025 rok, ale wygląda na to, że gra, choć powstaje, wciąż jest jednak na bardzo wstępnym etapie prac.

Tom Henderson, youtuber, który znany jest z publikowania przecieków dotyczących gier twierdzi, że najwcześniej GTA 6 na rynku ukaże się w 2025 roku. Tego samego zdania jest dziennikarz Bloomberga Jason Shreier, który na Twitterze potwierdził doniesienia Hendersona. Shreier napisał również, że według jego wiedzy nowe GTA zawierać będzie ciągle zmieniającą się mapę w grze. Będzie to mapa podobna do tego z czym mamy do czynienia w Fortnite. Może być więc tak, że w GTA 6, podobnie jak w przeboju Epic Games, będziemy mieć do czynienia z sezonami i polem gry zależnym właśnie od aktualnej edycji.

Część plotek dotyczących nadchodzącego GTA mówi również o dostępności w grze, w jakiejś części, Vice City, czyli miasta w którym rozgrywała się akcja gry GTA: Vice City z 2002 roku, a także kilku grywalnych postaci, które będziemy rzekomo mogli w grze wybrać. Jedną z nich ma być hakerka.