Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Ultima Underworld i Syndicate wróciły na GOG-a i są za darmo

Michał Miśko
Opublikowano
Ultima Underworld i Syndicate wróciły na GOG-a i są za darmo
GOG.com

Na GOG.com wróciły gry Ultima Underworld 1 i 2 oraz gry z serii Syndicate, czyli Syndicate Plus oraz Syndicate Wars. Gry są dostępne za darmo.

Pod koniec czerwca tego roku z serwisu GOG znikneły gry Ultima Underworld oraz Syndicate. Była to jednak absencja czasowa, bo, popularnośc tych klasyków sprawiła, że wracają do oferty sklepu i są ponownie dostępne za darmo. 

Ultima Underworld 1 i 2 to gry rpg wydane odpwiednio w 1992 i 1993 roku. Jak widać po ocenach w serwisie GOG wciąż cieszą się miłością fanów. Syndicate Plus to z kolei klasyczna gra z 1993 roku w której zarządzamy jedną ze światowych korporacji wykonując, przy pomocy agentów specjalnych, misje na całym świecie, zdobywając ostatecznie kontrolę nad globem. Plus jest rozszerzoną wersją gry - wydaną ponownie w 96 roku. Wars to również wydany w 1996 roku na PC oraz Playstation sequel. Akcja gry toczy się 95 lat po wydarzeniach z pierwszej części, gra otrzymała także m.in. grafikę 3d.