Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Playstation Showcase. W co zagramy na PS5?

Michał Miśko
Opublikowano

Na czwartkowym Playstation Showcase Sony pokazało graczom kawałek tego, co dla nich szykuje. Najwięcej aplauzu wzbudziły produkcje od Marvela, Spider-Man 2 oraz Wolverine.

Sony zaczęło Showcase od pokazania remake'u kultowej gry w świecie Star Wars. Erpega Knights of the old republic. Pokazano jednak jedynie teaser, nie podano również żadnej daty premiery.

Ubisoft pokazało również nowy zwiastun Rainbow Six: Extraction. W grze będziemy musieli tym razem walczyć z ...obcymi.

Alan Wake też dostanie remaster. Już tej jesieni zagramy ponownie w odświeżony tytuł z 2010 roku. Remake Alan Wake dostępny będzie na PS5, ale również na wszystkie inne platformy.

No i oczywiście GTA V, które się graczom nie nudzi. Gra w wersji na next geny miała być gotowa 11 listopada, ale najnowsza zapowiedź przesuwa tę datę aż na marzec 2022 roku.

Na Showcase pokazano również trzy tytuły Marvela. Są to Guardians of the Galaxy, druga odsłona gry Spider-Man oraz Wolverine. Ta pierwsza ma być dostępna od 26 października, druga na rynku pojawi się najwcześniej w 2023 roku, a w Rosomaka zagramy, no właśnie, nie wiadomo kiedy, bo gra nie ma jeszcze daty premiery.

4 marca przyszłego roku swoją premierę będzie miało również Gran Turismo 7, a na koniec Sony zaprezentowało nową grę z cyklu God of War, ale jeszcze bez konkretnej daty pojawienia się na rynku.

Pełny Showcase możecie zobaczyc poniżej.