Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

The Escapist za darmo na Epic Games Store

Michał Miśko
Opublikowano
The Escapist za darmo na Epic Games Store
The Escapist

W tym tygodniu Epic Games Store rozdaje zupełnie za darmo grę The Escapist.

Znowu wtrącono Cię do wiezienia – jedyne co pozostaje, to znaleźć drogę ucieczki, chwytając się wszelkich niezbędnych środków. Decyzja o sposobie ucieczki należy do Ciebie! Może podjudzisz więźniów do buntu? Albo wykopiesz tunel wiodący za mury wiezienia? A może nawet ukradniesz mundur i wmieszasz się w szeregi strażników? 

Spiskuj. Skradaj się. Zwiej.

Tak reklamuje się The Escapist, czyli wyjątkowy sandbox rozgrywający się na terenie wiezienia i dający możliwość tworzenia oraz łączenia mnóstwa przedmiotów, które pomogą Ci w śmiałej ucieczce na wolność. Żyjąc w więzieniu, nieraz przyjdzie Ci złamać surowe zasady, więc miej się na baczności. Strażnicy są gotowi powstrzymać wszelkie próby ucieczki, a więc staraj się nie wzbudzać podejrzeń: stawiaj się na apele, pracuj sumiennie i dobrze ukrywaj skradzione przedmioty.

Ucieczka jest Twoją specjalnością, czego dowiedziesz w wielu różnych, wymagających więzieniach na całym świecie.

Zostań uciekinierem już teraz!

The Escapist jest teraz w promocji na Epic Games Store i grę, o wartości 64,99 zł, możecie mieć zupełnie za darmo. Promocja kończy się 30 września o godzinie 17.