Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Resident Evil 4 na Oculusa Questa 2. Jest data premiery

Michał Miśko
Opublikowano
Resident Evil 4 na Oculusa Questa 2. Jest data premiery
Resident Evil 4

W Resident Evil 4 na vr będziemy mogli zagrać na halloween. Capcom podał, że premira gry w wersji na Oculusa Questa 2 nastąpi 21 października.

O tym, że pojawi się port gry Resident Evil 4 na gogle Oculus Quest 2 dowiedzieliśmy się w kwietniu tego roku. Za projekt odpowiedzialne są Armature i Oculus Studios, oczywiście z błogosławieństwem Capcomu. Teraz dowiedzieliśmy się, że gra swoją premierę będzie mieć 21 października.

Wydanie RE4 na Oculusa ma dać nową perspektywę i nowe doznania fanom tej klasycznej i wielbionej przez wielu graczy odsłonie gry. Wcielimy się, oczywiście, tak jak w oryginale w postać Leona Kennediego. 

Na razie nie poznaliśmy jeszcze ceny jaką trzeba będzie zapłacić w sklepie Oculusa za grę. Będziemy was informować na bieżąco.

Czwarta część survival horru RE premierę miała w 2005 roku, a jej akcja dzieje się 6 lat po wydarzeniach w Racoon City, w roku 2004. Początkowo gra miała zopstac wydana jedynie na GameCube, ale ostatecznie zdecydowano się wydac ją również na PlayStation 2, co przyczyniło się do zwiększenia popularności gry. Na konsolę GameCube sprzedano 1.69 mln kopii, na PlayStation 2 – 2.91 mln a na Wii 1.56 mln sztuk.