Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Resident Evil 4 na Oculusa Questa 2 już jest

Michał Miśko
Opublikowano
Resident Evil 4 na Oculusa Questa 2 już jest
Resident Evil 4

W Resident Evil 4 na vr możemy już zagrać od wczoraj.

O tym, że pojawi się port gry Resident Evil 4 na gogle Oculus Quest 2 dowiedzieliśmy się w kwietniu tego roku. Za projekt odpowiedzialne są Armature i Oculus Studios, oczywiście z błogosławieństwem Capcomu. Od wczoraj w najlepszą część serii możemy już grać.

Wydanie RE4 na Oculusa ma dać nową perspektywę i nowe doznania fanom tej klasycznej i wielbionej przez wielu graczy odsłonie gry. Wcielamy się, oczywiście, tak jak w oryginale w postać Leona Kennediego. 

Za grę w sklepie Oculusa zapłacić trzeba 39,99 dolarów. Oceny wskazują, że jest całkiem nieźle. Póki co, gra ma średnią ocen na poziomie 4,5.

Czwarta część survival horru RE premierę miała w 2005 roku, a jej akcja dzieje się 6 lat po wydarzeniach w Racoon City, w roku 2004. Początkowo gra miała zopstac wydana jedynie na GameCube, ale ostatecznie zdecydowano się wydac ją również na PlayStation 2, co przyczyniło się do zwiększenia popularności gry. Na konsolę GameCube sprzedano 1.69 mln kopii, na PlayStation 2 – 2.91 mln a na Wii 1.56 mln sztuk.

 technologia i rozrywka