Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Fornite być może zmierza na duży ekran

Andrzej Kania
Opublikowano
Fornite być może zmierza na duży ekran
Fortnite

Zazwyczaj adaptacje kinowe gier komputerowych były wielkimi, bądź bardzo wielkimi, porażkami. Epic Games mówi, potrzymaj mi pada.

Adaptacji filmowych historii znanych z gier komputerowych było już naprawdę wiele, ale wciąż niewiele można wymienić takich, które byłyby naprawdę udane. Tym razem na polu tym chce zmierzyc się Epic Games i wyprodukować film kinowy na podstawie swojego szlagierowe tytułu - Fortnite'a.

 

Produkcja kinowego obrazu miałaby stanowić swego rodzaju dywersyfikację przychodów po tym, jak Epic rozpoczął prawna batalię z Apple oraz Google. O tym, że być może Epic szykuje coś w branży filmowej świadczą ostatnie działania w sferze zasobów ludzkich Epica. Do zespołu producenta gier dołaczyło trzech, do niedawna wysoko postawionych, przedstawicieli Lucasfilm - Jason McGatlin, który był producentem wykonawczym wszystkich filmów z cyklu Star Wars, które wyszły spod szyldy Disney'a oraz Chris Furia i Lynn Bartsch, do niedawna szefowie działów biznesowych i prawnych Lucasfilmu. 

Na razie nie ma żadnych bliższych szczegółów dotyczących tego, jaki filmowy Fortnite miałby mieć kształt i tak naprawdę na tym etapie jest to jedynie plotka.