Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Roblox wrócił. Awaria trwała trzy dni

Michał Miśko
Opublikowano
Roblox wrócił. Awaria trwała trzy dni
Roblox

Roblox wrócił online po ponad trzech dniach przerwy spowodowanej awarią. Jak zapewnia firma nie był to jednak atak hakerski.

Roblox wreszcie uporał się z trwająca ponad trzy dni awarią. Jak podkreślają jednak przedstawiciele firmy przerwa w dostępie do gry online nie była spowodowana żadnym atakiem hakerskim, ani przeciążeniem z uwagi na zbyt wiele graczy obecnych jednocześnie. CEO Robloxa zapowiedział również, że dopilnowane zostaną wszelkie formalności, aby podobna sytuacja w przyszłości już nie wystąpiła.

David Baszucki poinformował o uporaniu się z awarią na blogu Robloxa. Dodał również, że żadne dane graczy nie zostały utracone, a więc każdy może powrócić do niej w miejscu w którym skończył i ze stanem posiadania który miał przed jej wystąpieniem. Roblox każdego dnia przyciąga ok. 40 milionów aktywnych graczy z czego ponad połowa to dzieci w wieku poniżej 13 roku życia.

Może cię zainteresuje