Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Daying Light 2. Na Xboxach Series X zagrasz w trzech trybach graficznych

Michał Miśko
Opublikowano
Daying Light 2. Na Xboxach Series X zagrasz w trzech trybach graficznych
Dying Light 2

Premiera długo oczekiwanej gry od Techlnadu już 4 lutego. W najnowszym materiale wideo producent przedstawia aż trzy tryby graficzne, które dostępne będą w trakcie gry na konsolach Xbox Series X.

Trzy tryby graficzne w nadchodzącym hicie Dying Light 2 to tryb rozdzielczości, jakości i wydajności. W najnowszym materiale wideo Techland prezentuje te tryby w odniesieniu do wersji gry na Xbox Series X. Dying Light 2 będzie mieć premierę 4 lutego.

Tryb rozdzielczości charakteryzować będzie się rozgrywką w 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4k. Tryb jakości ma oferować grę w 30 fps, ale również śledzenie promieni (ray tracing), a tryb wydajności rezygnuje z doskonałych efektów graficznych i stałej rozdzielczości kosztem najpłynniejszej rozgrywki w 60 klatkach na sekundę. Producent gry zapowiada również, że gracze będą mogli spędzić z najnowszym tytułem aż... 500 godzin.

Czy to prawda, przekonamy się 4 lutego. Gra będzie dostępna na PC, Xboxach One oraz Series S i X, Playstation 4 i 5, a także na Nintendo Switch. Dying Light 2 ma mieć również aż do 5 lat wsparcia po premierze. 

 technologia i rozrywka