Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Huuuge Gem Jam startuje już dziś

Michał Miśko
Opublikowano

Impreza dla amatorskich i profesjonalnych twórców gier odbędzie się w dniach 28i 29 maja w formie stacjonarnej, na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz w formule online.

Już dziś, 28 maja, na Uniwersytecie SWPS w Warszawie startuje Huuuge Game Jam, To impreza dla amatorskich i profesjonalnych twórców gier. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach prowadzonych przez ekspertów partnerów technologicznych wydarzenia:  Amazon Web Services oraz Google Cloud. Wydarzenie zostało objęte patronatem Strefy Technologii Uniwersytetu SWPS.

Plakat informacyjny Huuuge Game Jam

Zasady i przebieg wydarzenia

W ramach spotkania uczestnicy będą tworzyć grę komputerową bądź mobilną na podstawie tematu, który poznają podczas wydarzenia. Huuuge Game Jam będzie trwał nieprzerwanie od godziny 9 w sobotę do godziny 17 w niedzielę - czyli łącznie programiści spędzą aż 32 godziny na kreatywnej pracy. Programować można indywidualnie lub zespołowo - w grupach liczących do 6 osób. Uczestnicy mogą także dołączyć wirtualnie poprzez dedykowaną platformę.

Jak dołączyć?

Udział w Huuuge Game Jamie jest całkowicie darmowy. Zainteresowani mogą zarejestrować się tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. W trakcie Huuuge Game Jam uczestnicy będą mogli także skorzystać ze strefy relaksu oraz atrakcji w postaci gier retro, flipperów i stołów do piłkarzyków.

 

 technologia i rozrywka