Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Cyberpunk 2077 sprzedał się już w 20 milionach kopii

Michał Miśko
Opublikowano

Cyberpunk 2077, pomimo fatalnej premiery i pierwszych opinii, sprzedał się na całym świecie w 20 milionach kopii. 

CD Projekt, mimo fatalnej premiery i niezbyt dobrych recenzji Cyberpunka 2077 w chwili pojawienia się gry na rynku, osiągnął sukces, jakiego może polskiemu studiu pozazdrościć niejeden, światowy podmiot. Gra Polaków sprzedała się już na całym świecie w ponad 20 milionach kopii. I chociaż branża gier wideo zna oczywiście jeszcze - i to znacznie - lepsze wyniki, to taki poziom sprzedaży uznać należy za spory sukces.

Grafika mówiąca o sprzedaży ponad 20 milionów kopii gry Cyberpunk 2077

Cyberpunkowi daleko do najlepiej sprzedających się gier w historii branży, ale przed nią jeszcze dobrych kilka lat życia, dodatków i aktualizacji, a co za tym idzie kolejne miliony sprzedanych sztuk. Dla porównania inny wielki przebój CD Projektu, Wiedźmin 3, zanotował sprzedaż dwukrotnie lepszą. Dziki Gon znalazł bowiem ponad 40 milionów nabywców. Geralt jest jednak dostępny również na Nintendo Switch i to na japońską konsolę gra znalazła również wielu fanów, którzy zdecydowali się ją kupić.

 

 technologia i rozrywka