Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

#geekOkazje: The Talos Principle za darmo na Epic Games Store

#geekOkazje: The Talos Principle za darmo na Epic Games Store
#geekOkazje: The Talos Principle za darmo na Epic Games Store

Jeszcze do jutra możecie pobierać The Talos Principle za darmo.

Po obudzeniu się z głębokiego snu znajdziesz się w świecie starożytnych ruin i najnowocześniejszej technologii. Tak rozpoczyna się, wydana w 2014 roku, gra The Thalos Principle. Z perspektywy pierwszej osoby, jako gracz, rozwiązywać będziesz przeróżne logiczne zagadki. Producent gry, chorwackie studio Croteam, przygotowało ich aż ponad 120. Gra dostępna do jutra, 30 grudnia, za darmo na Epic Games Store.

The Talos Principle zrealizowano w oparciu o technologię Serious Engine 4. Gra tuż po premierze otrzymywała oid recenzentów bardzo wysokie noty. Jednym z cech charakterystycznych The Talos Principle jest moduł, wykorzystujący metodę skanowania prawdziwych lokacji i przedmiotów, które następnie są odtwarzane w świecie gry. Podobne rozwiązanie, pozwalające na uzyskanie prawdziwie fotorealistycznej grafiki, zastosowano m.in. w polskich produkcjach, takich jak Get Even i The Vanishing of Ethan Carter.