Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wspieraj młodych. Korzystaj z kodu twórcy w Fortnite

Wspieraj młodych. Korzystaj z kodu twórcy w Fortnite
Wspieraj młodych. Korzystaj z kodu twórcy w Fortnite

Dziś trochę prywaty. Ale w celu szczytnym i wsparcia młodego, utalentowanego twórcy.

Czym jest program Wesprzyj twórcę od Epic Games?

Program Wesprzyj Twórcę Epic umożliwia Twórcom zarabianie pieniędzy na Fortnite i grach w Epic Games Store. Zatwierdzeni Twórcy Fortnite będą otrzymywać 20 PLN za każde 10 000 V-dolców wydanych przez graczy wspierających ich w grze. Dotyczy to również darmowych V-dolców zdobytych przez graczy, a także wszystkich zakupionych V-dolców. Fani okazują wsparcie dla Twórcy w grze poprzez wpisanie jego tagu w polu Wesprzyj Twórcę — znajdującym się w sklepie z przedmiotami w trybie Battle Royale lub zakładce z łupem w trybie Ratowanie Świata.

Jeśli chodzi o gry z Epic Games Store, zaakceptowani Twórcy mogą udostępniać swoje łącza lub promować swój tag Twórcy na posiadanych kanałach w mediach społecznościowych, by zarabiać ze sprzedaży gier dostępnych w sklepie. Fani będą wchodzić do sklepu po kliknięciu łącza Twórcy lub wpisywać tag wybranego Twórcy przy finalizacji zakupu w Epic Games Store. Każda gra posiada inny udział w przychodach ze sprzedaży ustawiony przez producenta gry, z minimalną wartością wynoszącą 5 procent.

W Fortnite gracze mogą dowolnie wybierać wspieranych Twórców (jednorazowe wsparcie może trwać przez maksymalnie 14 dni z rzędu). Po wybraniu Twórcy, gracz będzie go wspierał przez 14 dni — lub do chwili wybrania innego Twórcy. Po 14 dniach ciągłego wsparcia Twórca zostanie zresetowany, a gracz będzie mógł ponownie wybrać tę samą osobę lub kogoś innego.

Wspieraj Jake'a!

Jake! to zdolny twórca w serwisie YouTube (znajdziecie go pod tym linkiem). Obecnie zmierza do liczby 7 tysięcy subskrybentów na YouTube, nagrywając głównie swoje potyczki w grze Minecraft. Robiąc tak niewiele, czyli korzystając przy okazji z jego personalnego kodu wspierasz jego działalność, powodujesz rozwój jego kanału i dostarczanie co raz to lepszych treści - także poprzez zakupy nowych i lepszych sprzetów do nagrywania. Pamiętaj, przy następnej okazji, użyj kodu:

JAKEYT