Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

#geekOkazje: Beat Cop na Steam 80 procent taniej

  • Gry
  • Opublikowano
#geekOkazje: Beat Cop na Steam 80 procent taniej
Zrzut ekranu z gry Beat Cop

Beat Cop studia Pixel Crow na Steam z obniżką 80 procent. 

Nowy Jork to bardziej bestia niż miasto. Odkryj jego tajemnice przemierzając najmroczniejsze zaułki jako Jack Kelly - były detektyw wrobiony w morderstwo. Zdegradowany i opuszczony przez bliskich, masz ostatnią szansę by odkryć prawdę i posprzątać całe to bagno raz na zawsze. Jest tylko jeden problem… Cóż… w zasadzie to jest ich kilka. Twój nowy szef traktuje Cię jak śmiecia, twoja żona to wysysająca pieniądze pijawka z piekła rodem, a lokalna mafia chce zobaczyć twoją głowę na srebrnej tacy.

Beat Cop z 2017 roku to zabawna przygodówka point and click polskiego studia Pixel Crow z masą humoru, który jednak... nie każdemu musi się spodobać. Gra stylizowana jest na grafikę retro ze świetną muzyką w tle. Już wkrótce Beat Cop w recenzji Kupka wstydu na Geekwebie. Do 9 lipca możecie tę grę kupić na Steam z 80 procentową obniżką, za 9,99 zł (oferta trwa do 9 lipca). Szczerze polecam, gra ma bardzo pozytywne recenzje.