Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

#geekOkazje: Jeszcze do jutra możecie pobrać kolekcję gier Samurai Shodown

  • Gry
  • Opublikowano
#geekOkazje: Jeszcze do jutra możecie pobrać kolekcję gier Samurai Shodown
#geekOkazje: Jeszcze do jutra możecie pobrać kolekcję gier Samurai Shodown

Jeszcze do jutra (18 czerwca) wszyscy fani klasycznych gier konsolowych mogą, zupełnie za darmo, pobrać serię gier Samurai Shodown.

Kompletna kolekcja Samurai Shodown, znana z automatów Neo Geo (a potem z portów na wielu innych konsolach), do pobrania zupełnie za darmo, jeszcze do 18 czerwca, na Epic Games Store.

Wszystko zaczęło się w 1993 roku, gdy ta oparta na walce bronią seria opanowała salony gier na całym świecie. Teraz, po niemalże 30 latach, jest w końcu gotowa, by przekroczyć próg Twojego domu, w ramach zupełnie nowej, ogromnej kolekcji! Zestaw zawiera aż sześć tytułów NEOGEO oraz jedną tajemniczą grę, której dotychczas nie wydano! Każda z gier posiada tryby walki online oraz tryb muzealny i wbudowany odtwarzacz muzyczny. Ta kolekcja to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów serii SAMURAI SHODOWN z całego świata!

W ramach promocji od Epic dostaniesz teraz aż siedem gier. Pierwsza gra SAMURAI SHODOWN miała swoją premierę na konsolach NEOGEO w 1993 roku, a jej kontynuacja, SAMURAI SHODOWN II, zadebiutowała w 1994 roku. Seria stała się trylogią w 1995 roku z SAMURAI SHODOWN III, by już w 1996 roku rozrosnąć się o kolejną odsłonę – wraz z premierą SAMURAI SHODOWN IV AMAKUSA'S REVENGE. Siedem lat później seria powróciła z SAMURAI SHODOWN V w 2003 roku, a SAMURAI SHODOWN V SPECIAL trafiło na konsole NEOGEO rok później… Zupełnie nowa kolekcja SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION zawiera jeszcze jeden tytuł — nigdy wcześniej nieudostępniony publicznie. SAMURAI SHODOWN V PERFECT to tajemnicza, ostateczna wersja gry SAMURAI SHODOWN V SPECIAL.