Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zanosi się na hit? The Old Guard już na Netflix

Od dziś na Netflix dostępny jest film The Old Guard z Charlize Theron w roli głównej.

Sekretna grupa nieśmiertlenych najemników walczących od wieków ze złem, a ich tropem podążający wróg z pragnieniem odebrania im mocy. Tak, mniej więcej, będzie jednym zdaniem przedstawiać się fabuła nowego filmu Netflixa, który zadebiutuje w serwisie już 10 lipca. W roli głównej w The Old Guard Charlize Theron.

The Old Guard to pierwotnie komiksowa seria złożona z pięciu części, autorstwa Grega Ruckę i Leandro Fernandeza. Pierwsza częśc ukazała się w 2017 roku i szybko zyskała wiernych sympatyków. Filmową adaptację stworzyli Gina Prince-Bythewood (reżyseria) oraz Greg Rucka (scenariusz). Oprócz Theron w filmie zobaczymy jeszcze Kiki Layne, Merwana Kenzariego, Luca Marinelliego, Harry'ego Mellinga, Vana Veronice Ngo, Matthiasa Schoenaertsa i Chiwetela Ejiofora.

Charlize Theron urodziła się 7 sierpnia 1975 roku w RPA. Karierę filmową rozpoczęła 20 lat późneij od filmu Dzieci kukurydzy III. Najbardziej znana jest z kreacji w filmie Monster z 2004 roku za którą uhonorowana została nagrodą Oscara.Nominowana do tej nagrody była jeszcze dwukrotnie, w 2006 za rolę w Dalekiej północy oraz w 2020 za rolę w filmie Gorący temat.