Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Dwayne Johnson drugi rok z rzędu najlepiej opłacanym aktorem

Dwayne Johnson drugi rok z rzędu najlepiej opłacanym aktorem
W Red Notice wystąpią Dwayne Johnson, Ryan Raynolds i Gal Gadot

Dwayne Johnson drugi rok z rzędu otwiera listę Forbesa najlepiej opłacanych aktorów.

W tamtym roku pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających aktorów przyniósł Dwayne'owi Johnsonowi występ w Hobbs and Shaw za który zainkasował 20 milionów dolarów. W tym roku na czoło tej samej listy pozwolił wskoczyć mu Netflix i 23,5 miliona dolarów, które zainkasował za udział w produkcji tej platformy, filmie Red Notice. Ryan Raynolds, który także wystąpi w tym obrazie, zajął drugie miejsce. Łącznie Johnson w ostatnim roku zarobił 87,5 miliona dolarów.

Raynolds, według tego co podaje Forbes, w ostatnim roku zainkasował za swoje role 71,5 miliona dolarów. 20 milionów zapłacił mu Netflix za Red Notice, aktor brał również udział w innym projekcie Netflixa, 6 Underground, w reżyserii Michaela Baya. Podium zamyka Mark Whalberg, który zarobił 58 milionów dolarów. Whalberg wystąpił niedawno także w produkcji Netflixa, filmie Spenser Confidential, który był trzecim najpopularniejszym filmem w historii tej platformy. Czwarte i piąte miejsce należą do Bena Afflecka, 55 milionów dolarów i także udział w wielkiej produkcji Netflixa (Triple Frontier), za którą zarobił 8 milionów dolarów, oraz Vin Diesel, który zanotował 54 miliony dolarów za ubiegły rok.

Premiera Red Notice ma nastąpić dopiero w 2021 roku.