Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wielkie zapowiedzi z DC FanDome

DC FanDome, impreza dla fanów uniwersum DC - komiksów, filmów i gier wideo osadzonych w świecie powstałego w 1937 roku wydawnictwa, obecnie w rękach Warner Bros.

Wczorajsze (22 sierpnia) DC FanDome przyniosło garść nowości ze świata Batmana, Wonder Woman, Ligi Sprawiedliwości i wszystkich innych postaci od lat konkurujących z Marvelem. Po pierwsze, i najważniejsze, dostaliśmy nowy teaser nowego filmu z człowiekiem nietoperzem w którego tym razem wciela się Robert Pattinson. W filmie w reżyserii Matta Reevesa zobaczymy także Zoe Kravitz, Paula Dano i Colina Farrella. Wiernego lokaja Wayne'a zagra Andy Serkis.

Po drugie, Justice League: Snyder's Cut, czyli wizja Zacka Snydera o tym jak powinien wyglądać film z 2017 roku. Data premiery nie została jeszcze podana, wiadomo, że film wyświetlony zostanie w HBO Max w czterech, godzinnych częściach.

Po trzecie, ręka w górę kto wiedział o tym, że powstaje remake (sequel?) Suicide Squad. Za kamerą stoi James Gunn i na razie nie dostaliśmy nawet trailera, ale zmontowane materiały z planu. W filmie zagrają, m.in., John Cena, Margot Robbie, Idris Elba i Joel Kinnaman. Premiera dokładnie za rok.

Po czwarte, jeśli już przy Suicide Squad jesteśmy, to Rocksteady zaprezentowało trailer swojej nowej gry osadzonej w tym właśnie świecie i z tymi właśnie bohaterami. Premiera gry w 2022 roku.

I po piate Gotham Knights, czyli nowej gry od Games Montreal. W grze nie pojawia się Batman, bo nie żyje, ale zagrać można będzie Batgirl, Robinem, Nightwingiem czy Red Hoodem. Gra ukaże się w przyszłym roku na obecną i nową generację konsol oraz pecety.