Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Premiera Wonder Woman 1984 ponownie odłożona w czasie

Premiera Wonder Woman 1984 ponownie odłożona w czasie
Wonder Woman 1984

Wonder Woman jak Cyberpunk.

Warner Bros. ponownie przekłada premierę drugiej części filmu Wonder Woman. Tym razem datę premiery wyznaczono na pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Co ciekawe, inny film studia Warner, Diuna, którego trailer także debiutował w tym tygodniu, choć oficjalnie data jego premiery się tam nie pojawiła, przewidywany jest także na grudzień. Premiera drugiej części Wonder Woman z Gal Gadot w roli głównej przekładana była już dwukrotnie. Film pierwotnie miał się pojawić w kinach 5 czerwca, później datę tę przełożono na 14 sierpnia, a następnie ogłoszono, że premiera odbędzie się dopiero jesienią, 2 października. Teraz ogłoszono czwarty już termin, 25 grudnia. Być może Warner Bros. nie jest zadowolony z obrotu spraw, jaki przyniosła premiera Tenet, pierwszego blockbustera, który zadebiutował w kinach w czasie pandemii. Film Chrisa Nolana zarobił dotąd niewiele, 152 miliony dolarów, a debiutował już ponad dwa tygodnie temu. Jego produkcja natomaist pochłonęła 200 milionów dolarów. Warner, być może, nie chce, żeby los Tenet podzieliła dzielna amazonka.