Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Karuzela dat. Nowego Batmana nie zobaczymy w 2021

The Batman i Diuna też nie ukażą się w pierwotnych terminach.

Nowy film o Batmanie, The Batman, z Robertem Pattinsonem nie ukaże się w 2021 roku. Premiera produkcji została przesunięta (ponownie) na marzec 2022 roku. Powodem zmiany daty jest kolizja terminów z innym, dużym projektem Warner Bros., filmem Dune. Remake Diuny miał ukazać się w kinach w grudniu tego roku, ale decyzja spółki Cineworld o zawieszeniu działalności swoich kin w USA i UK spowodowała, że wśród wielu tytułów, które już wypadły z premiery w tym roku dołączył do nich również obraz w reżyserii Denisa Villeneuve'a. Nowy termin premiery Diuny wyznaczono na 1 października 2021 roku.

Daty premiery kinowych w ostatnim czasie to niezła karuzela. Z kalendarza 2020 roku wypadły już, między innymi, Czarna Wdowa, przeniesiona na maj 2021, czyniąc ten rok jedynym od 2009 w którym nie będzie filmu z uniwersum Marvela i No Time To Die, którego data premiery to teraz kwiecień przyszłego roku. Jedynie, jak do tej pory, Wonder Woman 1984 po kilku zmianach terminów premier pozostało na swoim grudniowym okienku.