Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Tom Holland jako Nathan Drake na pierwszych zdjęciach

Kolejny film na bazie gry. Czy tym razem będzie sukces?

Historia produkcji filmu na bazie gry Uncharted to, nomen omen, historia na film. Może dokumentalny i może krótki metraż, ale jednak. Film o przygodach Nathana Drake'a miał już siedmiu reżyserów, pięć dat premiery i 10 lat produkcji za sobą. Wygląda na to jednak, że tym razem może się udać. Jest dobry aktor do głównej roli i są pierwsze ujęcia.

Zdjęcie Toma Hollanda w roli młodszego Nathana zamieścił sam aktor na swoim profilu na Instagramie. Dlaczego młodszego? Ano dlatego, że film ma być historią tzw. origin bohatera, którego znamy z gier, a który w tychże jest w wieku raczej swojej późnej trzydziestki. Na razie wiemy jedynie tyle. Film ma trafić do kin w lipcu 2021 roku. Reżyserem obrazu jest Travis Knight. Za scenariusz odpowiada duet Joe Carnahan i Rafe Judkins. W filmie mają wystąpić także Antonio Banderas, Mark Whalberg, Tati Gabrielle i Sophia Ali.

Wielu fanów serii gry wskazuje, że prawdziwym Nathanem Drake'iem, przy całej sympatii dla bardzo dobrego aktora Toma Hollanda, jest jednak Nathan Fillion, któr zresztą wystąpił juz w tej roli w nieoficjalnej adaprtacji, krótkometrażowym filmie Uncharted w reżyserii Allana Ungara. Film ten możecie obejrzeć poniżej.