Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

HBO Max będzie też w Polsce. Zastąpi HBO Go

HBO Max dostępne będzie również w Polsce.

Niedawno informowaliśmy, że wszystkie przyszłoroczne kinowe premiery Warnera pojawią się jednocześnie w streamingu, w usłudze HBO Max. Pierwotnie nie było jednak wiadomo czy usługa ta pojawi się w Polsce i co, w takim przypadku, stanie się  z dostępnym w naszym kraju HBO Go.

Z oficjalnym informacji wynika, że HBO Max zastąpi usługi HBO Go i HBO Now w Europie, ale dopiero w drugiej połowie 2021 roku. Oznacza to, że polscy widzowie Wonder Woman 1984 w momencie premiery będą musieli obejrzeć jednak (tradycyjnie?) w kinie. Nie są na ten moment znane również ceny abonamentów HBO Maxa, ani to czy w usłudze tej w naszym kraju będą dostępne polskie produkcje HBO.

HBO Max w swojej ofercie ma zawierać liczne produkcje podmiotów należących do AT&T. W ramach abonamentu dostępne będą również produkcje oryginalne. Do tej pory zapowiedziano Close enough, Zwariowane melodie czy Wychowane przez wilki.