Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Netflix podpisuje umowę z Kevinem Hartem i zapowiada nowy film co tydzień przez cały 2021 rok

Michał Miśko
Opublikowano

Netflix zapowiada nową filmową premierę co tydzień przez cały 2021 rok.

Jest dobry powód, aby z niecierpliwością czekać na to, co przyniesie 2021, bo w tym roku filmowe premiery będą na Netflix odbywać się co tydzień. Już dziś poznaj niektóre z naszych propozycji na najbliższe 12 miesięcy, ogłosił dziś Netflix. Amerykański gigant streamingowy zapowiada, że w tym roku, co tydzień, obejrzeć będziemy mogli nowy film tzw. produkcji oryginalnej.

A w zapowiadanych produkcjach same gwiazdy. Dwayne Johnson, Gal Gadot, Halle Berry, Ryan Raynolds, Leonardo Di Caprio czy Kevin Hart. A jeśli o tego ostatniego idzie, to Kevin Hart podpisał właśnie kontrakt z Netflixem na kolejne cztery filmy. Suma kontraktu ma opiewać na ośmiocyfrową kwotę. Hart będziemy mogli już wkrótce oglądać w netflixowym serialu w którym partnerować będzie mu Wesley Snipes. True story opowie historię dwóch braci z których młodszy (Hart) jest znanym i lubianym komikiem.

Tymczasem jeszcze w styczniu na platformie zadebiutuje film Będziemy bohaterami, pojawi się część 3 Rozczarowanych, wszystkie sezony Jeziora marzeń, piaty sezon Riverdale, Rocketman, drugi sezon Park Jurajski: Obóz kredowy, film Wykopaliska i 2. sezon Bonding.